?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

"Природознавство"

С сынулькой по "Природознавству" домашнее задание делали. Хочу в районке опубликовать, надо как-то постепенно односельчан европеизировать.
Один 8-річний хлопчик з Куйбишевого отримав завдання з «Природознавства» - написати скаргу від імені живої природи на те, яку шкоду завдає їй людина. Він згадав про те, як його батьки шукали ветеринара, щоб стерилізувати свою безпородну собаку, і з допомогою мами написав наступне:
СКАРГА СОБАКИ
Коли я народилася, я була веселим, жвавим цуценям, зі мною любили бавитися діти. Я бігала по дворі і насолоджувалася життям. Я була мала, і не звертала уваги на те, що моя мама не може бігати разом зі мною – вона припнута до будки ціпком.
І от, настав жахливий день у моєму житті, коли мене забрали від мами якість чужі люди, вдягли мені на шию якогось ремінця і прив’язали до будки. Я не звикла до такого ставлення, і всю ніч намагалася розірвати ціпок і плакала. Потім я поступово звикла до цього і лише з сумом згадувала, як малим цуценям бігала, де хотіла. Кожного разу, коли до мене підходить хазяїн, я починаю лащитися до нього, сподіваючись, що він мене відпустить погуляти, але він чомусь цього не робить. Одного разу я відірвалася і побігла городами – люди почали кидати в мене камінням. Я вибігла на вулицю – і мене ледь не збила машина.
Одна перелітна пташка розказала мені, що в Європі, в далекій Швеції людям забороняється тримати собак на ціпку. Там зважають на наш товариський характер, і люди, які тримають собак, зобов’язані відводити їх до собачого садочку, коли йдуть на роботу, щоб ми не сумували дома самі.
Ще одна річ, яка завдає мені жахливих страждань – це те, що люди забирають моїх цуценят і вбивають їх. В Європі мені б зробили операцію, після якої я перестала б народжувати.
Отакі мої сумні справи. Незважаючи на погане поводження, я все одно люблю своїх хазяїв, і залишаюся найвідданішою твариною.
Отже, я хочу попросити людей про наступне:
- Збудувати мені вольєр, щоб я не була прив’язана на ціпку;
- Два рази на день влаштовувати мені прогулянку;
- Відводити мене у собачий садочок, коли хазяїв немає вдома;
- Зробити мені операцію зі стерилізації.
Нажаль, сьогодні мало хто в наших краях розуміє, що утримання собак на ціпку, без можливості прогулянок, є жорстоким поводженням з тваринами. А з тими, хто не бажає завдавати смерті небажаним цуценятам, ми можемо поділитися телефоном ветеринара, який успішно робить операції зі стерилізації собак: 0993589838 – Ігор Гончар.

Comments

( 1 comment — Leave a comment )
artursun
May. 22nd, 2015 08:37 am (UTC)
Приветствую! С удовольствием добавил Вас в друзья, если не сложно, прошу Вас о взаимности! Удачи и вдохновения!
( 1 comment — Leave a comment )

Profile

fominal
fominal

Latest Month

June 2017
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel