?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Ну, провела я в библиотеке встречу с десятиклассниками. Тема - "Наркотики - небезпечна межа", умеют у нас названия тем придумывать. Это по плану была такая встреча, я тему не выбирала. Всем понравилось, но от восторга никто не умер. Дети ужасно зажатые, познакомилась со школьным психологом, она просила еще. Будем продолжать - один час в неделю, несложно. Я говорила не о том, что наркотики - это плохо, это и так все знают, а о том, что хорошего должно быть в жизни, чтобы не хотелось это пробовать. Сложновато контакт с аудиторией поддерживать, отвыкла. Я ведь с 2007 года в декретном отпуске (да, капец), только в 2012 на один семестр выходила почитать немножко.

Отчетик попросили написать, к фоточке, для сайта райадминистрации:
1 березня у Куйбишевській районній бібліотеці обговорювали актуальну для сучасної молоді тему "Наркотики - небезпечна межа". Зустріч провела викладач Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Фоміна Л.І. для учнів 10-го класу Куйбишевської школи №2, які завітали до бібліотеки у супроводішкільного психолога Реви А.Г.
В ході зустрічі підлітки дізналися про те, наркозалежність - це не лише шлях у безодню для самої наркозалежної людини, а загроза для усього суспільства. Адже наркозалежні люди найчастіше не працюють, і при цьому їм постійно потрібні кошти на задоволення своєї потреби в наркотичних речовинах, заради цього вони скоюють злочини - крадіжки, пограбування, і навіть вбивства. Тому кожен повинен задуматися про те, як вберегти від згубного впливу наркотиків себе та своїх близьких.
Також були розглянуті інші види залежностей, до яких особливо схильні підлітки - зловживання алкоголем, куріння, інтернет-залежність.
В ході обговорення було з"ясовано, що для захисту підлітків від усіх форм деструктивної залежної поведінки їм потрібне взаєморозуміння в родинному оточенні, сприятливе дружнє спілкування, цікаві захоплення та спорт, а також впевненість у завтрашньому дні та сприяння суспільства і держави у реалізації їх планів на життя щодо освіти та професійної діяльності.

Comments

fominal
Mar. 6th, 2016 12:59 pm (UTC)
Игорь, так я о том же. Лекции - это вообще прошлый век, я давно от этого отошла, это была именно встреча и говорили как раз о сути понятия "зависимость", обсуждали увлечения и хобби, планы на будущее и способы их реализации.

Profile

fominal
fominal

Latest Month

June 2017
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel